Вести што го содржат тагот Мате

Келце (пак) купува во ПСЖ

Келце носи бек од Пари Сен Жермен

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: ПСЖ се разделува со Доминик Мате

Две атрактивни места ќе се ослободат во ПСЖ на лето

Прочитај повеќе

Ги замени Обрван и Брестовац, сега ќе го менува и Канаје

Монпеље нашол замена за Патрис Канаје

Прочитај повеќе