Вести што го содржат тагот Сери

Е. Пелистер без Пјеховски и Сери вечерва

Познати составите на двата тима за вечерашниот дуел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Утре против Мотор, заврши сезоната за Руди Сери?!

Битолчани утре играат важен меч

Прочитај повеќе

Руди Сери неизвесен за мечот со Мотор

Францускиот бек е неизвесен, се враќа еден од Тунижаните...

Прочитај повеќе