Вести што го содржат тагот Дилан Наи

Трансфери: Дилан Наи, Диого Силва, австриски вундеркинд

Бидете во тек, последни трансфери, тренерски смени...

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Топ 5 голови од Лигата на шампионите

Топ 5 голови од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе