Вести што го содржат тагот Милиќ

Војводина остана без еден важен играч

Ракометарот кој требаше да го замени Лазаров во Нант, нема да ја доигра годината

Прочитај повеќе

„Двојникот“ на Страхиња Милиќ оди во Кил?

Кил бара замена за повредениот Винсен Жерар

Прочитај повеќе

Двојникот на „Џамбо“ ќе дебитира за Франција

Двојникот на екс голманот на Вардар ќе дебитира на голот на Франција

Прочитај повеќе

„Наследникот“ на Лазаров ја засилува Војводина

Црвено-белите од Нови Сад имаат две нови имиња за продолжението на сезоната

Прочитај повеќе

Замената за Лазаров заврши во ППД Загреб

Српскиот десен бек заминува од Нант

Прочитај повеќе