Вести што го содржат тагот Чартер

Микел Хансен со приватен авион слета во Алборг

Најголемата данска ѕвезда му се приклучи на новиот дрим тим

Прочитај повеќе

Репрезентацијата вечерва се враќа дома

Македонскиот тим нема да ја преспие ноќта во Дебрецен

Прочитај повеќе

Данците лути, ќе летаат со редовна линија

Ракометарите не се среќни што ќе го делат авионот со други патници

Прочитај повеќе