Вести што го содржат тагот Порази

14-те нули, лекција за памет(ење)

Сезоната што во Битола се очекуваше 18 години, не заврши како што се очекуваше

Прочитај повеќе

Дали Кил веќе се симна од тронот?

Кил само во септември запиша три порази во Бундеслигата

Прочитај повеќе

Две нули за три дена за Раул и ПСЖ

Пари Сен Жермен е во тежок период и во Европа и дома

Прочитај повеќе

Не губи дома само Вардар

Две познати имиња влегоа во друштвото на екипи што претрпеа порази во домашните првенства

Прочитај повеќе

Кил како Вардар, со историски пораз

Четири натпревари по ред зебрите не можат да победат во Бундес лигата

Прочитај повеќе