Вести што го содржат тагот Дејан

Дејан Пецаковски кажа крај!

Познат македонски ракометар ја заврши кариерата

Прочитај повеќе

E. Пелистер 2 раскина со еден играч

Битолчани се разделија со талентираниот бек

Прочитај повеќе

Лазаров: Нема да биде исто без Манасков

Македонија на Европското првенство во Унгарија ќе мора да настапи без Дејан Манасков

Прочитај повеќе