Вести што го содржат тагот Колстад

E. Пелистер поразен, се повреди Костески

Битолчани ги загубија сите 14 натпревари во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Е. Пелистер со пола тим во Колстад

Е. Пелистер денеска ќе игра со втор тим во последниот меч од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Последниот ЛШ меч на Е. Пелистер

Последен меч на Е. Пелистер во Лигата на шампионите сезонава

Прочитај повеќе

Сакаа дрим тим, добија „коњи“ за парада

Одиграни првите натпревари од 12 коло во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЛШ ДЕНЕСКА: Загреб и Колстад во клинч, каде да гледате?

Денеска се игра 12 коло од Главната фаза во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе