Вести што го содржат тагот Митев

Митев: Знаевме дека можеме, благодарност до сите

Новата ѕвезда на македонската репрезентација го коментираше двобојот со Фарски

Прочитај повеќе

Митев: Само ако пружиме вистинска борба имаме шанса

Последната препрека пред ЕП е Швајцарија

Прочитај повеќе

Митев: Почнаа фантастично, мораме да ги спречиме

Македонија во недела ќе го одигра вториот натпревар од Европското првенство

Прочитај повеќе

Митев: Неописиво е чувството пред овој натпревар

Марко Митев го најавува мечот со Франција

Прочитај повеќе

Митев: Ова беше заслуга на целиот тим!

Прес конференција на Алкалоид по првата победа во Европа

Прочитај повеќе