Вести што го содржат тагот Кавалканти

ТРАНСФЕРИ: Кавалканти си оди од Нант, доаѓаат Габер и Абди

Нант слави 70 години и ја освежува екипата

Прочитај повеќе

Лоши вести за Бенфика на Талески

Големата португалска надеж ќе пропушти поголем дел од сезоната

Прочитај повеќе

Заврши ракометната 2022 за младиот Кавалканти

Помладиот Кавалканти ќе паузира неколку месеци

Прочитај повеќе

Нант задржа важен играч

Португалскиот бек ја продолжи верноста со францускиот клуб

Прочитај повеќе

Соиграч на Лазаров се повреди во Токио

Голем пех за бекот на Нант, се повреди на четири дена пред стартот на ОИ

Прочитај повеќе