Вести што го содржат тагот Жерар

Раскинаа Кил и Винсен Жерар

Францускиот голман не успеа да се рехабилитира

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Веспрем како на лента, екс тренер на Вардар во Полска...

Веспрем, Кил, Келце на ракометната трансфер берза

Прочитај повеќе

Франција без Жерар на ЕП 2024?

Голманот на Кил мораше да се оперира

Прочитај повеќе

Жерар: Има 105 позитивни, каква е вредноста на ова ЕП?

Ковид и протоколите за заштита станаа голем проблем за кредибилитетот на шампионатот

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Банхиди, Жерар, Петерсон...

Преглед на најинтересните трансфери

Прочитај повеќе