Вести што го содржат тагот скопје 2020

Три бода за Мулти Есенс, Узунчев броеше до 14

Претпоследно коло во Плејаут шампионатот

Прочитај повеќе

Скопје 2020 математички е прволигаш

Екипата на Скопје 2020 не успеа да го одбрани суперлигашкиот статус

Прочитај повеќе

Алкалоид ја продолжи суперлигашката доминацијата

Осма првенствена победа на вицепрвакот

Прочитај повеќе

АЛКАЛОИД - СКОПЈЕ 2020 - КЛИКНИ И ГЛЕДАЈ

Скопје - Алкалоид - Кликни и Гледај

Прочитај повеќе

Охрид и Скопје до важни бодови

Интересни натпревари се играа во последното коло од првиот круг во Супер лигата

Прочитај повеќе