Вести што го содржат тагот Додиќ

Добри вести: Стефан Додиќ ќе биде во ред

Стефан Додиќ наскоро на терен

Прочитај повеќе

Војводина без Оцвирк и Милиќ, Стефан Додиќ тренира со нив

Околу 100 симпатизери на Алкалоид ќе бидат дел од денешниот меч

Прочитај повеќе

Војводина го купува бисерот создаден во Металург

Војводина се договорила со словенечкиот клуб за трансфер

Прочитај повеќе

Стефан Додиќ го менува Загреб со Целје

Нов трансфер на ракометарот кој израсна во „Автокоманда“

Прочитај повеќе

Сервас: Загреб е опција број еден за Додиќ

МВП на М20 ЕХФ Еуро нема да игра за Келце сезонава

Прочитај повеќе