Вести што го содржат тагот Кукоски

Oхрид со свои навивачи доаѓа во Бутел

Охриѓани во првото коло играат дерби со екипата на Бутел во Скопје

Прочитај повеќе

Охрид се пофали со новите играчи

Големи ротации во охридскиот тим летово

Прочитај повеќе

Кукоски го засилува Охрид

Искусниот бек има нов клуб

Прочитај повеќе

Кукоски во комбинација за Швајцарија

Селекторот планира една измена во составот за следниот меч

Прочитај повеќе