Вести што го содржат тагот Сара

Сара Ристовска со шампионски пехар

Уште еден македонски интернационалец слави шампионски пехар

Прочитај повеќе

Два рекорда на Ристовска во ЦСКА

Сара Ристовска е сопственик на два клупски рекорди на ЦСКА Москва

Прочитај повеќе

Сара Ристовска продолжува со ЦСКА

Македонската репрезентативка потпиша нов договор

Прочитај повеќе

Ѓер се спасуваше од Ристовска и ЦСКА

Сара Ристовска одигра клучна улога во дуелот со европскиот првак

Прочитај повеќе