Вести што го содржат тагот Кавадарци

Олимпијакос ќе гостува во Кавадарци

Хуманитарен натпревар ќе одиграат македонскиот клуб и грчкиот шампион

Прочитај повеќе

Тиквеш го ангажираше кадетот Шулески

Нов играч во редовите на кавадаречкиот тим

Прочитај повеќе

Брестовац е нов тренер на ГРК Тиквеш

На местото на Горан Андоновски во Кавадарци доаѓа поранешен македонски селектор

Прочитај повеќе

Брестовац во преговори со Тиквеш

Кавадарачни би можеле да имаат познато име на клупата сезонава

Прочитај повеќе

Судии суспендирани шест месеци

Прилепскиот судиски пар заработи висока казна за арбитражата

Прочитај повеќе