Вести што го содржат тагот Кузманоски

Конечен список за ЕП, отпадна еден играч

Македонската репрезентација во Дизелдорф ќе патува со 18 ракометари

Прочитај повеќе

Кузманоски го пропушта вториот дуел

Левото крило нема да биде во составот на денешниот меч против Грција

Прочитај повеќе

Две години суспензија за Кузманоски

Тренерот на Кичево, скапо ќе ја плати агресивноста

Прочитај повеќе

Струшки крила и три голмани за дуелот со Белорусија

Две измени во составот за дуелот со Белорусија

Прочитај повеќе

Ратајец и Кузманоски си одат од Еурофарм Пелистер

Се отвораат уште празни места во екипата на Е. Пелистер

Прочитај повеќе