Вести што го содржат тагот Лакрабер

Две „вардарки“ први влегуваат во Куќата на славните

Први дами во Куќата на славните

Прочитај повеќе

Три вардарки во пензија, Чане на чекор до титула...

Бидете во тек со најновите вести од Европа

Прочитај повеќе

Србинка е замената за Лакрабер

Рапид ангажираше замена за француската ракомеетарка

Прочитај повеќе

Лутата Лакрабер замина од Рапид сред сезона

Се скараа и се разделија. Лакрабер не е веќе дел од Рапид Букурешт

Прочитај повеќе

Лакрабер се прости од националниот дрес

Поранешната ракометарка на Вардар, нема да игра на мундијалот во Шпанија

Прочитај повеќе