Вести што го содржат тагот Адемар

Барса осети што значи студ во сала

Адемар и Барса играа во валкана сала на температура од три степени

Прочитај повеќе

Кадењас во пензија, Адемар најде нов тренер

Годините го стигнаа славниот шпански тренер

Прочитај повеќе

ИЗЈАВИ: Металург и Адемар задоволни со бод

Каденас незадоволен од судиите, Димитриоски задоволен со бод...

Прочитај повеќе

Металург ремизираше со Адемар!

Металург водеше од првата до 53 минута и освои бод од мечот со Адемар

Прочитај повеќе

Се спрема егзодус во Адемар

Изборна година, преговори со спонзор, истечени договори...

Прочитај повеќе