Вести што го содржат тагот Е. Пелистер

ЛШ: Е. Пелистер во Кил, каде да гледате?

Денеска ќе се комплетира 12 коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Ангеловски: Бевме подобри отколку со Вардар

Македонскиот тим имаше уште една превисока препрека до првите бодови во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

E. Пелистер ги испочитува шампионите

Убав гест на битолчани пред мечот

Прочитај повеќе

ПСЖ беше преголем залак за битолчани

Парижаните беа преголем залак за битолскиот состав

Прочитај повеќе

Е. Пелистер без Пјеховски и Сери вечерва

Познати составите на двата тима за вечерашниот дуел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе