Вести што го содржат тагот Е. Пелистер

Е. Пелистер без Пјеховски и Сери вечерва

Познати составите на двата тима за вечерашниот дуел од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Битола е спремна, салата е распродадена!

Билетите продадени за еден ден

Прочитај повеќе

E. Пелистер одбра нов капитен

Македонскиот репрезентативец ја презема капитенската лента од соиграчот

Прочитај повеќе

Вардар во Битола во првото коло!

Супердерби уште во првото коло

Прочитај повеќе

СУПЕРЛИГА: Денеска завршува групата „Б“

Денеска ќе се одиграат последните натпревари од групата „Б“ во Суперлигата

Прочитај повеќе