Вести што го содржат тагот Е. Пелистер

Ладење за шампионот, првиот пехар е за Вардар

Црвено црните се победници на Супер Куп 2023

Прочитај повеќе

Гледајте денеска: Вардар и Е. Пелистер по првиот пехар

Денеска во Струмица ќе се игра Супер Куп на Македонија

Прочитај повеќе

Е. Пелистер „рамноправен“, но Веспрем оди во финале

Битолчани одиграа солиден натпревар, но реално не беа блиску до изненадување

Прочитај повеќе

Е. Пелистер - Веспрем, КЛИКНИ И ГЛЕДАЈ

Линк за следење на натпреварите од Сакарија. Војводина - Мешков и Е.Пелистер - Веспрем

Прочитај повеќе

Радивојевиќ потпиша за Е. Пелистер!

Српското крило веќе „слета“ во Битола

Прочитај повеќе