Вести што го содржат тагот Промена

Прва тренерска жртва во ЛШ - ГОГ го отпушти тренерот

Прва тренерска смена во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Со нов селектор против Македонија

Луксембург го смени селекторот по двата пораза од Турција

Прочитај повеќе

Дидие Динар повикан на „строење“

Се подготвува ли промена на селекторската позиција во Франција?

Прочитај повеќе