Вести што го содржат тагот Кариера

Тес Вестер заврши со Холандија

Славниот голман ја прекинува репрезентативната кариера

Прочитај повеќе

Лазаров: Уживав и кога играв и кога го гледав како игра

Данците побараа од Кирил Лазаров да ја коментира кариерата и одлуката на Микел Хансен

Прочитај повеќе

Хансен: Беше чест и привилегија, но доста е!

Официјално е најавен крајот на големата кариера на Микел Хансен

Прочитај повеќе

Микел Хансен кажува СТОП!

Крај на уште една голема кариера

Прочитај повеќе

Шок во Нови Сад: Додиќ преку ноќ загуби дел од мускулот

Вознемирувачки вести објавија од таборот на српскиот шампион Војводина

Прочитај повеќе