Вести што го содржат тагот Кариера

Лазаров: Уживав и кога играв и кога го гледав како игра

Данците побараа од Кирил Лазаров да ја коментира кариерата и одлуката на Микел Хансен

Прочитај повеќе

Хансен: Беше чест и привилегија, но доста е!

Официјално е најавен крајот на големата кариера на Микел Хансен

Прочитај повеќе

Микел Хансен кажува СТОП!

Крај на уште една голема кариера

Прочитај повеќе

Шок во Нови Сад: Додиќ преку ноќ загуби дел од мускулот

Вознемирувачки вести објавија од таборот на српскиот шампион Војводина

Прочитај повеќе

Анди Шмит ја заврши кариерата!

Легендарниот играч нема да ја доигра сезонава

Прочитај повеќе