Вести што го содржат тагот 1000

Лекиќ блиску до клубот „1000“

Поранешната ракометарка на Вардар е блиску до постигнување на својот 1000 гол во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Трета дама во Клуб 1000

Трета ракометарка успеа да ја мине границата од 1000 постигнати голови во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе