Вести што го содржат тагот Неагу

Дали е ова крај за Неагу со Романија?

Кристина Неагу заменета со Алисија Гогирла во составот на Романија

Прочитај повеќе

Голем хендикеп за Романија пред мечот со Србија

Најдобриот романски играч денеска нема да настапи на мечот со соседите

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Неагу уште една година во истиот дрес

Ги држеше во неизвесност до последен момент

Прочитај повеќе

Неагу критикуваше, ЕХФ ја казни

Критикуваше судии, доби парична казна

Прочитај повеќе

Без Романки на Ф4, „виновни“ - судиите

Најдобрата романска ракометарка против судиите

Прочитај повеќе