Вести што го содржат тагот ЦСКА

Чистка во ЦСКА, Висла најави шест играчи...

Бидете во тек со последните трансфери и вести од ракометниот свет

Прочитај повеќе

Два рекорда на Ристовска во ЦСКА

Сара Ристовска е сопственик на два клупски рекорди на ЦСКА Москва

Прочитај повеќе

ЦСКА конечно со шампионски пехар!

Конечно смена на врвот во рускиот шампионат

Прочитај повеќе

Ч. Медведи симнати од тронот по 20 години!

По две децении, ќе има нов шампион

Прочитај повеќе

Сара Ристовска продолжува со ЦСКА

Македонската репрезентативка потпиша нов договор

Прочитај повеќе