Вести што го содржат тагот Хансен

Микел Хансен ќе ja запознае Битола

Данската суперѕвезда се приклучува на тимот по долга пауза

Прочитај повеќе

Раул купи данска ѕвезда

Микел Хансен замина од ПСЖ, а на неговото место доаѓа негов помлад колега со сличен имиџ

Прочитај повеќе

Гомез е број еден стрелец на Ф4

Шпанското крило ги мина Кирил Лазаров и Микел Хансен

Прочитај повеќе

Гомез го напаѓа Лазаров во Келн

Дали Келн ќе добие нов крал на стрелците?

Прочитај повеќе

На Микел Хансен и Ландин им се смешка Европска Лига место ЛШ

Дрим тимот направи опасен кикс на домашен терен

Прочитај повеќе