Вести што го содржат тагот Поддршка

РФМ: Благодарност до јавноста и честитки до репрезентациите

Благодарност од Ракометната федерација до спортската јавност за поддршката за репрезентациите

Прочитај повеќе

Салата е распродадена, Фараните ги чека „пекол“

Нема веќе билети за вечерашниот дуел

Прочитај повеќе

Поддршка од Столе и Филип за репрезентативците

Еднаш репрезентативец - секогаш репрезентативец

Прочитај повеќе

Алкалоид почна нова спортска приказна, застана зад македонското таеквондо

Алкалоид се приклучува и кон македонското таеквондо.

Прочитај повеќе

Капитенот Лазаров со поддршка за Мукаетов

Капитенот на репрезентацијата дава безрезрвна поддршка за претседателот на РФМ

Прочитај повеќе