Вести што го содржат тагот Сигурдсон

Дагур го прецрта Лука Циндриќ

Прв избор на новиот селектор на Хрватска

Прочитај повеќе

Новиот селектор си носи „скенер“ од Исланд

Новиот селектор на Хрватска си прави своја екипа

Прочитај повеќе

Хрватска (конечно) промовира селектор

Прес конференцијата е закажана за 11 часот

Прочитај повеќе

Џентлменски потег: Драга Кристина, уживајте во рекордот

Реакција на вториот најдобар стрелец во историјата на ЕП

Прочитај повеќе

Сигурдсон стана тренер во Бундес лига

Исланѓанецот ќе се обиде како тренер во Германија

Прочитај повеќе