Вести што го содржат тагот ТВ

Денеска игра Е. Пелистер, каде да гледате?

По минатонеделното фијаско во Шпанија, Е. Пелистер денеска на поправен испит против истиот тим, но пред своја публика

Прочитај повеќе

Денеска играат Барса и Кил, каде да гледате?

Денеска се игра големо дерби во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЕП 2022: Што и каде да гледате денеска?

Денеска се игра последното коло од Прелиминарната рунда од ЕП. Преноси ќе има од два натпревари

Прочитај повеќе

Во Келн нема гледачи, но од ЕХФ можете да купите ТВ или фрижидер...

Нема да има публика во Келн, но можете да купите билет за гледање од дома

Прочитај повеќе

Каде да гледате Хрватска-Франција и Данска - Норвешка

Двете полуфинални средби ќе бидат директно пренесувани и во македонскиот етер

Прочитај повеќе