Вести што го содржат тагот Прес

Митев: Ова беше заслуга на целиот тим!

Прес конференција на Алкалоид по првата победа во Европа

Прочитај повеќе

Прва „скандинавка“ за Алкалоид

Прес конференција на Алкалоид пред дуелот со Бјерингбро - Силкеборг

Прочитај повеќе

Лазаров: За неколку години ќе играме скандинавски ракомет

Прес конференција на македонската ракометна репрезентација пред заминување на Светско првенство

Прочитај повеќе

Ден поблиску до мечот на „Сите Ѕвезди“

Спектаклот „Сите ѕвезди“ промовиран и со прес конференција

Прочитај повеќе

Мукаетов: Бевме место каде што сите сакаа да бидат

Завршна прес конференција за ЕП 2022

Прочитај повеќе