Вести што го содржат тагот Митревски

Веспрем триумфално низ Барселона! Митревски одбрани победа на Порто

Веспрем и даде 41 гол на Барса

Прочитај повеќе

Барса беше преголем залак за Порто

Барса остана во друштвото на непоразени екипи во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Митревски против Барса, каде да гледате?

Денеска ќе се комплетира третото коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Митревски и Кизиќ во Топ 5 на колото

Двајца Македонци меѓу најатрактивните голмани во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Мега пресврт на Порто, Митревски донесе сигурност

Порто се врати од минус осум негатива за само десет минути игра

Прочитај повеќе