Вести што го содржат тагот Силкеборг

ВИДЕО: Лауге го ископира Пранди и спаси бод за Бјерингбро

Расмус Лауге му донесе бод на Бјерингбро од слободен удар

Прочитај повеќе

Силкеборг го купи Мортен Олсен

ГОГ ќе доживее комплетна промена на ростерот на лето

Прочитај повеќе

Митев: Ова беше големо искуство, ќе бидеме подобри

Марко Митев беше најдобриот поединец на теренот во Јуск Арена на дуелот меѓу Силкеборг и Алкалоид

Прочитај повеќе

Десет лоши минути го запреа Алкалоид во Данска

Алкалоид вечерва беше гостин на Бјерингбро - Силкеборг во Данска

Прочитај повеќе

Денеска игра Алкалоид, каде да гледате?

Алкалоид вечерва ќе се сретне уште еднаш со данскиот состав Бјерингбо - Силкеборг

Прочитај повеќе