Вести што го содржат тагот Барса

Супер талентот на Барса оди на позајмица?

Леворакиот талент, следната сезона можеби ќе продолжи да се кали во француски центар за формација

Прочитај повеќе

Барса купува, тројца играчи на радар

Каталонците по подолго време се на маркетот

Прочитај повеќе

Барса го задржа пикерот Фраде

Португалскиот пивот во Барса со 2026 година

Прочитај повеќе

Барса осети што значи студ во сала

Адемар и Барса играа во валкана сала на температура од три степени

Прочитај повеќе

Висла - Барса, каде да гледате?

Денеска ќе можете да го видите и полскиот вице-првак на дело

Прочитај повеќе