Вести што го содржат тагот Раул

Раул е можен селектор на Хрватска?

Хрватска бира замена за Горан Перковац

Прочитај повеќе

Беше тренер на Македонија, сега ќе ја тренира Бенфика

Хота Гонзалез по пет години асистирање на Раул ќе води самостојно ќе води тим и тоа голем тим

Прочитај повеќе

Раул останува тренер на ПСЖ

Пари Сен Жермен реши да го задржи тренерот уште две сезони

Прочитај повеќе

Раул си оди, но Пасквал не доаѓа во ПСЖ

Шпанскиот тренер ќе остане на клупата на Динамо уште четири сезони

Прочитај повеќе

Раул си оди, доаѓа друг Шпанец во ПСЖ

Еден Шпанец оди, друг доаѓа...

Прочитај повеќе