Вести што го содржат тагот Ф. Острови

Со „друга глава“, може ќе биде поинаку во Скопје

Македонија со висок пораз се враќа од далечното гостување

Прочитај повеќе

Билети во продажба за Македонија - Ф. Острови

Почнува продажбата на билети за натпреварот меѓу Македонија и Фарски Острови

Прочитај повеќе

ЕП под прашалник за ѕвездата на Фарски

Една од трите ѕвезди на Фарски Острови би можела и да го пропушти Европското првенство

Прочитај повеќе

СП У21: Фарски ја преслушаа Шпанија!

Дојде времето Фарски острови да сеат страв

Прочитај повеќе

Ф. Острови се на чекор до ЕП

Ф. Острови, колку и да се мали, имаат дански систем на работа, а тој функционира

Прочитај повеќе