Вести што го содржат тагот Пикер

ПСЖ не го дава Шипжак

Најдобриот стрелец на ПСЖ доби нов договор

Прочитај повеќе

Барса го задржа пикерот Фраде

Португалскиот пивот во Барса со 2026 година

Прочитај повеќе

Марсениќ сонува понуда од Партизан

Поранешниот играч на Металург и на Вардар, посакува крајот на кариерата да биде во Белград

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Војводина најде замена за тунискиот пикер

Војводина ангажираше нов пикер

Прочитај повеќе

РНЛ уште долго заедно со топ пикерот

Нов договор за еден од најдобрите пикери во моментов

Прочитај повеќе