Вести што го содржат тагот Изјава

Лазаров: Штом го надминавме притисокот, работите дојдоа на место

Селекторот Лазаров сумираше впечатоци по денешниот дуел

Прочитај повеќе

Лазаров: Максимално го користиме секој момент

Подготовките на машката сениорска репрезентација во Стара Пазова

Прочитај повеќе

Галевски: Спремни сме за предизвикот

Младиот голман на Алкалоид утре ќе го игра својот втор европски меч

Прочитај повеќе

Лазаров: Пријателски дуел со тежина на бараж

Заврши неделата на ЕХФ, Македонија со реми и победа се враќа од Солун

Прочитај повеќе

Лазаров: Сите заеднички да го зачуваме брендот

Селекторот Кирил Лазаров за денешната средба со Грција

Прочитај повеќе