Вести што го содржат тагот Изјава

Вујовиќ: Сакав да ме снема од терен (ВИДЕО)

Веселин Вујовиќ имаше што да каже по ремито со Пореч

Прочитај повеќе

Лазаров: Пелистер е подобар, но разликата е превисока

Тренерот на Алкалоид го коментираше мечот со Е. Пелистер

Прочитај повеќе

Најголеми шанси за успех имаме вечерва

Селекторот го најави денешниот последен меч на репрезентацијата на Европското првенство

Прочитај повеќе

Митревски: Нема што да загубиме со Швајцарија

Следна е Швајцарија, што може да се промени за овој меч

Прочитај повеќе

Лазаров: Против вакви ривали, мора да се внимава до последна секунда

Македонија во недела се среќава со домаќинот на првенството

Прочитај повеќе