Вести што го содржат тагот Изјава

Митев: Знаевме дека можеме, благодарност до сите

Новата ѕвезда на македонската репрезентација го коментираше двобојот со Фарски

Прочитај повеќе

Лазаров: Имаме лош менталитет, но имаме и големо срце!

Селекторот задоволен од конечниот епилог и играта на македонскиот тим

Прочитај повеќе

Лазаров: Ќе се бориме до крај!

Изјава на селекторот Лазаров по вчерашниот натпревар

Прочитај повеќе

Лазаров: Ги почитуваме Фарски, тие се сериозен противник

Краток осврт на селекторот пред дуелите со Фарски острови

Прочитај повеќе

Вујовиќ: Сакав да ме снема од терен (ВИДЕО)

Веселин Вујовиќ имаше што да каже по ремито со Пореч

Прочитај повеќе