Вести што го содржат тагот Пасквал

Раул е можен селектор на Хрватска?

Хрватска бира замена за Горан Перковац

Прочитај повеќе

Пасквал е сменет, Романија има нов селектор

Шпанецот не е веќе селектор, туку советник на селекторот

Прочитај повеќе

Пасквал си оди, Романија веќе одбра нов селектор

Славниот тренер на Барса не издржа на клупата на Романија

Прочитај повеќе

Романците не знаат дали имаат селектор

Чави Пасквал наводно поднел оставка, но никој јавно не потврдува, па ни тој

Прочитај повеќе

Динамо спрема „бомба“ - доаѓа Лука Циндриќ

Романците продолжуваат со составувањето на врвен тим

Прочитај повеќе