Вести што го содржат тагот Состави

Европска лига: Кои играчи го пропуштаат денешното коло

Денеска се играат натпревари од Европска лига. Како изгледаат тимовите во пресрет на денешните пресметки

Прочитај повеќе

ЕЛ: Тулуз без Стајнс, Динамо без тренер...

Преглед на составите на екипите за денешните натпревари од Европската Лига

Прочитај повеќе

Кил со 14 играчи против Вардар

Кил без два бека во однос на првиот меч од Скопје

Прочитај повеќе

Селектирани Генерациите 2002 и 2004

Генерациите 2002 и 2004 во февруари на терен

Прочитај повеќе