Вести што го содржат тагот Партизан

Маџовски црно-бел следната сезона?

На повидок трансфер на македонскиот ракометар

Прочитај повеќе

Невидена драма во Србија: Партизан го однесе Куп пехарот од Нови Сад

Драма и победа на Партизан над Војводина и тоа во Нови Сад

Прочитај повеќе

Марсениќ сонува понуда од Партизан

Поранешниот играч на Металург и на Вардар, посакува крајот на кариерата да биде во Белград

Прочитај повеќе

Екс играч на Металург и Пелистер потпиша за Партизан

По осум години меѓународна кариера, се врати во својата земја

Прочитај повеќе

Битолчани поразени од Партизан

Контролен натпревар на македонскиот првак на пат кон Добој

Прочитај повеќе