Вести што го содржат тагот Клуб

ПСЖ го бара „рекордерот“ на Барса

Францускиот клуб за интересира за крилото на каталонците

Прочитај повеќе

Нов клуб за Словенецот Доленец

Словенецот ќе има нов француски клуб

Прочитај повеќе

Сегед и Веспрем добиваат домашна конкуренција

Трет клуб со поголеми амбиции и финансии од следната сезона на терените во Унгарија

Прочитај повеќе

Освоија титула и згаснаа како клуб

Новиот шампион на Австрија славеше само една вечер

Прочитај повеќе

Динар ќе води француски клуб

Поранешниот селектор на Франција ќе има нова, клупска задача

Прочитај повеќе