Вести што го содржат тагот Стефан Додиќ

Завршена е сезоната за Стефан Додиќ

Поранешниот играч на Металург нема да го видиме на терен до крајот на сезоната

Прочитај повеќе

Шок во Нови Сад: Додиќ преку ноќ загуби дел од мускулот

Вознемирувачки вести објавија од таборот на српскиот шампион Војводина

Прочитај повеќе

Додиќ пристигна во Загреб

МВП на ЕХФ Еуро, Стефан Додиќ ќе биде нов член на ППД Загреб

Прочитај повеќе

Стефан Додиќ од денеска е вардарец

Поранешниот бек на Металург и досега на Охрид, од денеска е во црвено-црно

Прочитај повеќе

Стефан Додиќ потпиша за Келце

Српскиот бек конечно на дестинацијата најавена многу одамна

Прочитај повеќе