Вести што го содржат тагот Договор

Парондо доби нов договор

Шпанскиот стратег доби предвремено продолжување на договорот

Прочитај повеќе

Алборг во долга љубов со Нилсон

Шведскиот ас доби нов договор во Данска

Прочитај повеќе

Нов договор за Миркуловски во Вецлар

Македонскиот тренер ја обнови соработката со бундеслигашката екипа

Прочитај повеќе

ПСЖ не го дава Шипжак

Најдобриот стрелец на ПСЖ доби нов договор

Прочитај повеќе

Раскинаа Кил и Винсен Жерар

Францускиот голман не успеа да се рехабилитира

Прочитај повеќе