Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков успешно опериран

Успешно мина операцијата на македонскиот ракометар

Прочитај повеќе

Лазаров: Нема да биде исто без Манасков

Македонија на Европското првенство во Унгарија ќе мора да настапи без Дејан Манасков

Прочитај повеќе

Манасков стигна до 500 гола за Веспрем

Македонскиот ракометар запиша јубилеен гол

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Дејан со специјалитет ала Пепи Манасков

Вонсериски гол на Дејан Манасков

Прочитај повеќе

Манасков е во ред, не е сериозна повреда

Повредата на репрезентативното крило не е сериозна

Прочитај повеќе