Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков на чекор до Ф4 во Келн

Веспрем има седум гола предност пред реваншот со Алборг

Прочитај повеќе

Дејан Манасков одново на терен!

Македонското крило денеска ќе игра против Алборг во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Дејан Манасков има нов клуб?

Романски медиум го сели македонското крило во Букурешт

Прочитај повеќе

Манасков се врати на тренинзи

Македонскиот репрезентативец работи со топка заедно со екипата на Веспрем

Прочитај повеќе

Веспрем: Деки, ти благодариме за се!

Веспрем го потврди заминувањето на македонскиот репрезентативец

Прочитај повеќе